<< Powrót do pozostałych wpisów

Dziennik tradera w chmurze - zalety

Opublikowano przez: zespół Trade Dziennik

Dziennik tradera w chmurze - zalety

W tym wpisie przyjrzymy się bliżej jakie zalety płyną ze stosowania dziennika tradera w chmurze — w stosunku do dokumentacji na papierze.

Dostępność

Nie ważne gdzie jesteś, w biurze, w domu czy w podróży — zawsze masz dostęp do pozycji udokumentowanych w chmurze. Jedyne czego potrzebujesz telefon z dostępem do internetu. 

W przypadku papierowego dziennika musisz mieć go zawsze pod ręką, co może okazać się dość uciążliwe. Zwłaszcza gdy najdzie Cię ochota na przejrzenie ostatnich pozycji w nietypowej sytuacji na przykład podczas podróży. 

Prywatność

Prowadząc dokumentacje tradingu w chmurze, nie musisz się martwić, że osoby niepowołane będą mogły zobaczyć twoje chwile słabości i nieudany pozycje na rynku. 

Przydatne statystyki.

Prowadząc dziennik tradera w chmurze, automatycznie otrzymujesz przydatne statystyki i wykresy wygenerowane w oparciu o analizę wszystkich twoich wpisów.

Stworzenie takich statystyk byłoby bardzo trudne, korzystając z tradycyjnego dziennika. 

Bezpieczeństwo.

Z tradycyjnym dziennikiem może się stać wiele pechowych rzeczy: możemy go zgubić i może zostać ukradziony lub zniszczony przez nieżyczliwe osoby. 

Prowadząc dziennik w chmurze, jesteśmy zabezpieczeni, gdyż wszystkie dane nie znajdują się na naszym komputerze, lecz są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych na przystosowanych serwerach. 

Dlatego, nawet jeśli nasz komputer zostanie zniszczony, nadal będziemy mieć dostęp do dziennika, podając hasło i adres e-mail.

Dziennik Tradera w Chmurze
Załóż darmowe konto i zacznij dokumentować swój trading korzystając z aplikacji Trade Dziennik
share

Udostępnij